YUNUS EMRE ALİMOĞLU

Elektrik Elektronik Mühendisi, Üst Düzey Yönetici

Yunus Emre Alimoğlu 1981 yılında Elazığ’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. 2003 yılında İnönü Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

2004 yılında vatani görevini tamamladıktan sonra Muğla’da özel bir firmada aktif iş hayatına başladı. Orzaks İlaç ve Kimya’nın kuruluşu esnasında ailesinin daveti üzerine 2004 yılı sonunda İstanbul’a döndü. Şirket içerisinde çeşitli pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2009 yılında Orzaks İlaç ve Kimya’da Genel Müdür olarak göreve getirildi. Halen bu görevine devam eden Alimoğlu ayrıca Orzaks İlaç’a bağlı olan firmalarda yönetim kurulu üyelikleri ve yönetim kurulu başkanlığı görevlerini sürdürmektedir.

İyi derecede İngilizce bilen Alimoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

"SAĞLIKLI BİR FİKRİM VAR" Lisans Öğrencileri Proje Yarışması Başvuruları Açıldı!

Alimoğlu Sağlık ve Eğitim Vakfı, Orzaks İlaç ve İstanbul Üniversitesi- İstanbul Tıp Fakültesi iş birliği ile hazırlanan “Sağlıklı Bir Fikrim Var” lisans öğrencileri proje yarışması başvuruları açıldı!

Genç yeteneklere, sağlık alanındaki inovatif fikirlerini sergilemelerine olanak tanıyan bir platform sunmayı hedefliyoruz. Web sitemizde yer alan “Projeler” menüsüne tıklayarak, detaylara ulaşabilirsiniz. 

Başvuru için tıklayınız. 

Başvurular 14 Eylül 2024 tarihine kadar kabul edilecektir.